Islāma konts

Tirdzniecība islāmā bieži tiek uzskatīta par haram, tāpēc jūsu brokeris CauvoCapital piedāvā islāma tirdzniecības kontu, lai musulmaņi varētu tirgoties un ieguldīt akciju tirgū.

Islāma konts ir halal tirdzniecības konts, kas tiek piedāvāts klientiem, kuri ciena Korānu un vēlas ieguldīt akciju tirgū, ievērojot islāma ticības principus.

Islāma tirdzniecības konti, kas pazīstami arī kā konti bez mijmaiņas, nedaudz atšķiras no parastajiem kontiem, ko piedāvā CauvoCapital. Tā kā islāma šariats aizliedz procentu uzkrāšanu, tirgotāji ar islāma kontiem nemaksā un nesaņem procentu likmes. Turklāt darījumi Islāma kontos ir jāizpilda nekavējoties, tāpēc valūtas nekavējoties jāpārskaita no viena konta uz citu, un vienlaikus jāapmaksā arī darījumu izmaksas.

Lai gan halal investīcijas nav nesens finanšu jauninājums, nav tik daudz halal brokeru, kas piedāvā islāma tirdzniecības kontus bez mijmaiņas darījumiem, komisijām un citām interesēm.

Islāma tirdzniecības konts - tirdzniecības principi

Islāma kontiem ir šādi četri galvenie principi:

  • Jebkuru procentu likmju izmantošanas aizliegums
  • Tūlītēja tirdzniecības uzdevumu izpilde
  • Azartspēļu aizliegums
  • Riska un peļņas nodalīšana

Šie četri principi ne vienmēr iekļaujas Rietumu banku un tirdzniecības tradīcijās. Tādējādi, lai atbilstu islāma principiem, ir izveidoti īpaši tirdzniecības konti, kurus parasti dēvē par islāma kontiem.

Šie konti tiek piedāvāti klientiem, kuri vēlas tirgoties akciju tirgū, nenodalot ieguldījumu darbības no saviem reliģiskajiem principiem.

Kopumā šie konti ir ļoti līdzīgi tradicionālajiem tirdzniecības kontiem. Tomēr daži īpaši elementi ir mainīti, lai tie atbilstu islāma pamatprincipiem.

Viena no islāma tirdzniecības konta funkcijām ir tāda, ka atšķirībā no citiem tradicionālajiem tirdzniecības kontiem tas neļauj izmantot mijmaiņas darījumus. Swap ir procenti, ko maksā vai saņem tirgotājs, kad viņš vai viņa nakti ieņem atvērtu pozīciju, kas ir tabu musulmaņiem, kuri vēlas tirgoties tirgū. Islāma kontā nav iekļauti mijmaiņas darījumi, lai musulmaņi varētu tirgoties biržā vai finanšu tirgū. Bet kādas maksas tā vietā maksā tirgotāji ar islāma kontiem? Visi musulmaņu klienti, kuri izmanto islāma tirdzniecības kontus, maksā maržas, komisijas maksas un administrācijas maksas, kas nav riba haram.

Mūsu tirdzniecības terminālis ir visplašāk izmantotā tirdzniecības platforma pasaulē. Tā ir arī vispopulārākā tirdzniecības platforma brokeriem un CFD tirdzniecībai. Tāpēc šīs tirdzniecības platformas atbilstība šariata principiem ir ļoti svarīga musulmaņu tirgotājiem. Tātad islāms atļauj mūsu tirdzniecības platformu un tajā veikto tirdzniecību tikai tāpēc, ka tas ir tikai rīks vai saskarne, kas ļauj izvietot savus pasūtījumus finanšu tirgū. Neatkarīgi no jūsu izmantotā tirdzniecības konta veida, neatkarīgi no tā, vai tas ir standarta, profesionālais vai islāma konts, jūsu pasūtījumi tiks izpildīti vienādi. Tikai jūsu brokeris var noteikt jūsu tirdzniecības nosacījumus. Tirdzniecības platforma tos nekādā veidā nemaina un nemaina. Tikai jūsu izvēlētais tirdzniecības konts (standarta vai islāma) ietekmēs jūsu tirdzniecības nosacījumus.

Islāma konts — priekšrocības

Galvenā atšķirība starp islāma un parasto tirdzniecības kontu ir tāda, ka islāma tirdzniecības kontā nav mijmaiņas darījumu. Tā var būt nozīmīga priekšrocība, jo jūs varat ieņemt ilgtermiņa pozīcijas, neriskējot, ka mijmaiņas darījumi var samazināt jūsu peļņu. Otra būtiskā islāma tirdzniecības konta priekšrocība ir tā, ka tirgotājs var atvērt pozīcijas valūtu pāros, kur mijmaiņas darījumi parasti ir ļoti augsti.

Islāma konts - trūkumi

Tomēr mijmaiņas darījumu neesamība var arī kaitēt tirgotājam, jo ​​viņš vai viņa nevarēs gūt labumu no dažām tirdzniecības stratēģijām, piemēram, pārneses tirdzniecības.

Atveriet islāma tirdzniecības kontu

Lūdzu, atcerieties, ka jūsu tirdzniecības rezultāti lielā mērā ir atkarīgi no jums un tikai daļēji no jūsu izvēlētā brokera.

CauvoCapital piedāvā halal islāma tirdzniecības kontu. Kad esat pārbaudījis brokera tirdzniecības nosacījumus

Atveriet islāma tirdzniecības kontu

Lai iegūtu sīkāku informāciju vai palīdzību Islāma konta atvēršanā, varat sazināties ar tiešsaistes atbalsta dienestu CauvoCapital vietnē.

Ja jūs jau esat CauvoCapital klients, lūdzu, sazinieties ar sava konta menedžeri, lai saņemtu padomu un palīdzību Islāma konta atvēršanā.

Ieguldiet dažu minūšu laikā ar CauvoCapital

Iepazīstinām ar jaunām jaudīgām tirdzniecības funkcijām un plašu ieguldījumu izvēli. Vēl viens solis uz priekšu ceļā, kas koncentrējas uz jūsu labāko pieredzi.

Iegūt palīdzību

Ja rodas jautājumi, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu klientu apkalpošanas tālruņa numuru

+18009821027

Izveidojiet savienojumu, lai uzreiz tērzētu ar palīgu reāllaikā.

Sāciet tērzēšanu

Lūdzu, rakstiet mums par jebkādiem jautājumiem vai bažām.

info@cauvocapital.com